Look Below

Italian business for your ideas...

Polish

Telemarkerting i nasza filozofia biznesu

Bt Group Poland rodzi się w świecie usług biznesowych wśród rankingu wiodących firm w tej branży w Polsce i Europie.Wielu specjalistów, zespół sprzedaży, agentów sprzedaży i małe przedsiębiorstwa polegają na naszych usługach każdego dnia, które rozpatrywane są w języku polskim oraz na rynku europejskim odnośnie od sektora.Naszą filozofią nie jest telemarketing, w którym zadaniem operatora jest śledzić domyślny scenariusz ale otrzymasz specjalistów z branży, którzy będą w stanie ”przeskoczyć” klasyczny model, w którym trzeba pominąć sekretarki bądź asystentów i dotrzeć bezpośrednio do osób decydujących. Wierzymy, że umiejętność zaprezentowania biznesu w obecnych czasach jest kluczowe w tym szerokim i konkurencyjnym rynku. Bedąc świadomymi posiadania kompetentnych pracowników w danym sektorze możemy zapewnić , że jest to kluczem do zwycięstwa i zapewnieniu jakości firmie.

Dlaczego korzystać z usług telemarketingowych.

 

Zaoszczędzenie czasu w poszukiwaniu potencjalnego klienta

Oszczędności pod względem kosztów i uniknięcie straty czasu na rozmowy z osobami, które nie są decydujące

Prezentacja firmy w sposób profesjonalny 

Kontakt ze większą liczbą decydentów w okre ślonym czasie poprzez przeszkolony personel sprzedaży

Organizowanie spotkań bez potrzeby osobistych wizyt co w konsekwencji jest oszczędnością czasu

Bezpośrednia sprzedaż produktu i / lub usługi jeżeli zajdzie taka potrzeba

 

Oferowane pakiety

W ramach naszego doświadczenia spotkaliśmy się z różnymi realiami. Ponieważ każdy klient ma inne potrzeby było to powodem, że opracowaliśmy szereg pakietów, aby móc lepiej dostosować jew różnych sytuacjach. Możemy podsumować nasze propozycje na 3 główne gałęzie

Umowa " TIME "

Umowa " FIXED CONTACT "

Umowa " APPOINTMENT "

 

Umowa "TIME" To rozwiązanie pasuje dla tych klientów, którzy preferują zawrzeć średnioterminową umowę z naszą firmę w celu optymalizacji kosztów oraz z możliwością weryfikacji lub dostosowania kampanii na podstawie potrzeb i / lub wymagań, które mogą zmieniać się w czasie.

Umowa " FIXED CONTACT " Takie rozwiązanie jest korzystne dla tych klientów, którzy wolą płacić za posiadanie pakietu o określonej liczbie klientów. Propozycja ta jest wybierana najczęściej, kiedy posiadasz określony budżet i chcesz przeprowadzić badanie rynku dla rozwoju odpowiedniej kampanii.

Umowa " APPOINTMENT " To rozwiązanie pasuje dla tych klientów, którzy wolą płacić bezpośrednio za spotkanie z decydentem nie martwiąc się o inne warianty i / lub koszty związane z usługą telemarketingu. Zazwyczaj usługa ta jest wybierana przez firmy, które posiadają pracowników działu sprzedaży, jednak preferują osobiście wizytę w drugim etapie.


 

Chcesz sprawdzić czy usługa Telemarketingu jest odpowiednia dla Twojego biznesu? Uzyskaj bezpłatną wskazówkę na temat inwestycji korzystając z kontaktów poniżej!

more ...

         

        

 

Contact Telemarketing


Telemarketing
Call: 0048-796 55 55 54
 : telemarketing001@btgroupoland.com

Support Department
Call: 0048-531994272 - 0048-781587726
: btgroupoland@btgroupoland.com

Our Head Office

 

BT GROUP POLAND Sp. Zo.o.

Pl. Sw. Macieja 7 lok. 5/6

50-244 Wroclaw (Poland)

NIP. 8992715656 REGON: 021498624